Mihan24.com Home Contact Us About Us

جدیدترین مطالب و اخبار
 
گروه دانستنی ها
 

 
سنجش و نظر سنجي
 

 
یادداشت روز
 
تنفس شروع زندگیست
عشق بخشی از زندگیست
اما دوست خوب قلب زندگیست
 
اوقات شرعی
 
اوقات شرعی   مشهد
۱۳۹۸
اذان صبح
طلوع
اذان ظهر
غروب
اذان مغرب
انتخاب ماه
انتخاب روز
مرکزاستان
«رعایت چند دقیقه جهت احتیاط الزامی می باشد.»لیست فایل ها

آهنگ ورزش کودکانه
به مناسبت 26مهر که روز ورزش و تربیت بدنی معرفی شده است. آهنگ ورزشی را  در سایت قرار داده شده است که می توانید این آهنگ رو دانلود کرده و در هنگام ورزش کردن پخش کنید
اندازه فایل : ۵۲۱ کیلو بایت
تعداد دفعات دانلود : 558
دهه فاطمیه 90 - حاج محمود کریمی
حرام بودن آتش بر فاطمه زهرا
روزى عـایشه بــر فاطمه (س) وارد شد ، در حالى که آن حضرت براى حسن و حسین (ع) با آرد و شیر و روغـن در دیـگـى غــذاى حریره درسـت مى ‏کرد. دیگ بر روى اجاق و آتش مى ‏جوشید و بالا مى ‏آمد و فاطمه (س) آن را با دست خود هم مى ‏زد.
عایشه با اضطراب و نگرانى از نزد او بیرون آمده ، نزد پدرش ابوبکر رفت و گفت : اى پدر ! من از فاطمه چیز شگفت ‏آورى دیدم، و آن اینکه دست به درون دیگى که بر روى آتش مى ‏جوشید برده ، آن را به هم مى‏ زد.


گفت : دخترکم ! این را پنهان کن که کار مهمى است.
این خبر که به گوش پیامبر اکرم (ص) رسید ، بر بالاى منبر رفت و حمد و سپس الهى را به جاى آورد ، سپس فرمود :
همانا مـردم دیدن دیگ و آتش را بزرگ شمرده و تعجب مى ‏کنند. سوگند به آن کسى که مرا به پیامبرى برگزید ، و به رسالت انتخاب فــرمــود ، همانا خداى عزوجل آتش را بر گوشت و خون و موى و رگ و پیوند فاطمه حرام کرده است ، فرزندان و شیعیان او را از آتش دور نـمـود ، بـرخى از فرزندان فاطمه داراى رتبه و مقامى هستند که آتش و خورشید و ماه از آنها فرمانبردارى کرده در پیش رویش جنیان شمشیر زده ، پیامبران بـــه پیمان و عهد خود درباره ‏ى او وفا مى ‏کنند ، زمین گنجینه‏ هاى خودش را تسلیم او نموده، آسمان برکاتش را بر او نازل مى ‏کند.
واى، واى ، واى به حال کسى که در فضیلت و برترى فاطمه شک و تردید به خود راه دهد ، و لعنت و نفرین خدا بر کسى که شوهر او ، على بـن ابى ‏طالب را دشمن داشته به امامت فرزندان او راضى نباشد. همانا فاطمه ، خود داراى جایگاهى است و شیعیانش نیز بهترین جایگاه ‏هـــا را خواهند داشت. همانا فــاطـمــه پیش از من دعا مى ‏کند و شفاعت مى‏ نماید و شفاعتش على‏ رغم میل کسانى که با او مخالفت مى ‏کنند ، پذیرفته مى ‏شود.

اندازه فایل : ۹.۳۷ مگابایت
تعداد دفعات دانلود : 274
یه آلبوم بسیار آرام و لایت از دن گیبسون
Dan Gibson 2003 Classical Garden

یه آلبوم بسیار آرام و لایت از دن گیبسون . مناسب برای تمدد اعصاب و فرار از استرس و مشکلات زندگی . آهنگساز در کار هایش از ساز هایی مانند پیانو و گیتار استفاده کرده است .این آلبوم فوق العاده زیبا برای آرامش اعصاب بسیار موثر خواهد بود.شما می توانید این آلبوم بسیار زیبا را با لینک مستقیم از سایت بزرگ پی سی آنلاین دریافت نمایید.


منبع : پی سی دانلود
اندازه فایل : ۴۳.۵۵ مگابایت
تعداد دفعات دانلود : 318
آلبوم یه خاطرهی خواجه امیری

احسان خواجه امیری را شاید همه پشناسید ، پسر خوش صدای حسین خواجه امیری (ایرج) که در عین سن و سال کم نسبتاً پرکار بوده و کارهای او هم همواره مورد رضایت مخاطبان قرار گرفته است.

آلبوم یه خاطره از فردا جدیدترین کار منتشره از اوست ، آلبومی که به قول خودش بهترین کاراو محسوب می شود.

اندازه فایل : ۶۸.۰۴ مگابایت
تعداد دفعات دانلود : 325
  [۱]   [۲]   صفحه بعد

تمام حقوق این سایت متعلق به پرتال اجتماعی میهن24 می باشد.
هرگونه کپی برداری از مطالب، عکس ها و طرح ها تنها با هماهنگی میهن 24 و درج منبع مجاز خواهد بود

من این مطلب را
می پسندم