Mihan24.com Home Contact Us About Us

جدیدترین مطالب و اخبار
 
گروه دانستنی ها
 

 
سنجش و نظر سنجي
 

 
یادداشت روز
 
تنفس شروع زندگیست
عشق بخشی از زندگیست
اما دوست خوب قلب زندگیست
 
اوقات شرعی
 
اوقات شرعی   مشهد
۱۳۹۹
اذان صبح
طلوع
اذان ظهر
غروب
اذان مغرب
انتخاب ماه
انتخاب روز
مرکزاستان
«رعایت چند دقیقه جهت احتیاط الزامی می باشد.»
امتیاز بدهید:
رتبه کسب شده:
گروه بندی خبر
اجتماعی
فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی/ برگزاری آزمون در ۱خرداد
فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی/ برگزاری آزمون در ۱خرداد



مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: مهلت ثبت‌نام اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور مجدد تمدید نمی شود و داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۰ فروردین ماه فرصت دارند.

حسین توکلی افزود: آخرین مهلت ثبت نام درآزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (۱۳ دستگاه اجرایی) برای به کارگیری افراد واجد شرایط هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و به منظور استخدام پیمانی آنان در سال ۹۴ و همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در رابطه با تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس ، تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۰ فروردین بوده و مجدد تمدید نخواهد شد.

وی افزود: به کلیه داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، توصیه می‌شود در این مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه ثبت‌نامی منتشره در صورت واجدشرایط بودن نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه‌های اجرایی توضیح داد: شرایط و ضوابط ثبت‌نام در هر یک از دستگاه‌های اجرایی در دفترچه راهنما و اطلاعیه‌ای که در تاریخ ۱۰ فروردین‌ماه روی سایت سازمان سنجش منتشر شده،است.

توکلی با تاکید بر اینکه این آزمون توسط سازمان سنجش و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برگزار می‌شود، در مورد تاریخ برگزاری و تعداد ثبت‌نام کنندگان اظهار کرد: این آزمون در تاریخ اول خردادماه ۹۴ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود.

وی افزود: ۱۵۳ هزارو ۶۸۴  نفر تا به امروز (چهارشنبه ۱۹ فروردین ) دراین آزمون ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۱۸ هزار و ۵۹۳ نفر برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه ای و مابقی برای شرکت در آزمون سایر دستگاه های اجرایی نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند.




گروه تامین محتوای میهن 24
----------------------------------
منبع خبر: خبرگزاری مهر

گروه بندی خبر: اجتماعی

نظر شما
نام * :
وب سایت :
ایمیل :
نظرات : *
کد امنیتی : *
 


تمام حقوق این سایت متعلق به پرتال اجتماعی میهن24 می باشد.
هرگونه کپی برداری از مطالب، عکس ها و طرح ها تنها با هماهنگی میهن 24 و درج منبع مجاز خواهد بود