Mihan24.com Home Contact Us About Us

جدیدترین مطالب و اخبار
 
گروه دانستنی ها
 

 
سنجش و نظر سنجي
 

 
یادداشت روز
 
تنفس شروع زندگیست
عشق بخشی از زندگیست
اما دوست خوب قلب زندگیست
 
اوقات شرعی
 
اوقات شرعی   مشهد
۱۳۹۸
اذان صبح
طلوع
اذان ظهر
غروب
اذان مغرب
انتخاب ماه
انتخاب روز
مرکزاستان
«رعایت چند دقیقه جهت احتیاط الزامی می باشد.»
امتیاز بدهید:
رتبه کسب شده:
گروه بندی خبر
دانش و فناوری
جابه جایی رکورد اینترنت در اولین مناظره
نخستین مناظره انتخاباتی آمریکا چندین رکورد اینترنت را شکستاستفاده از فناوری‌های جدید به ویژه اینترنت برای کسب اطلاعات مهم، امروزه به امری عادی بدل شده است،‌به گونه‌ای که بتدریج جایگزین ابزارهای قدیمی می‌شود.

هرچند افزایش بی‌سابقه بینندگان تلویزیونی در رویداد مهمی چون نخستین مناظره انتخاباتی میان کاندیداهای اصلی ریاست جمهوری آمریکا چندان دور از انتظار نبود و آمار و ارقام نشان از تماشای این رویداد تلویزیونی توسط ۸۴ میلیون نفر دارد، با اینحال آنچه جالب است و برای اولین بار اتفاق افتاده، شکسته شدن چند رکورد در ترافیک اینترنتی درباره همین مناظره است.

به گزارش انگجت ، آمار چند سایت بزرگ در این زمینه خواندنی است.
سایت یوتیوب گزارش داده که مناظره کلینتون-ترامپ بزرگ‌ترین پخش زنده اینترنتی یک رویداد سیاسی در طول تاریخ بوده است، به طوری که در هر لحظه، دو میلیون بیننده بصورت همزمان مشغول تماشای آن از طریق اینترنت بوده‌اند.
مطابق گزارش یوتیوب، این رویداد همچنین جزو پربیننده‌ترین پخش زنده‌های این سایت است و تعداد بینندگان آن در یوتیوب، ۱۴ برابر بیش از مورد مشابه در سال ۲۰۱۲ به شمار می‌روند.

سایت توییتر هنوز آمار دقیقی ارائه نکرده است، اما اعلام کرده که حدود ۱۰.۳ میلیون توییت در زمان برگزاری این مناظره توسط کاربران منتشر شده است که اعداد قابل توجهی است.برخی سایت‌های اینترنتی دیگر نیز آماری در این خصوص منتشر کرده‌اند. یکی از سرویس‌های متعلق به CBSN به نام broke اعلام کرده که هم آمار بیننده روزانه و هم ساعتی این سایت در طول این رویداد شکسته شده است. به گفته این سایت که خدمات پخش آنلاین ارائه می‌کند، حدود ۱.۴ میلیون بیننده مجزا این مراسم را تماشا کرده‌اند.
همچنین یک سایت پخش زنده به نام FiveThirtyEight نیز اعلام کرده که بیشترین رکورد خود را تا این لحظه ثبت کرده است.

برخی سایت‌ها از جمله سایت متعلق به خود دونالد ترامپ، در اثنای پخش این مناظره نتوانسته به فعالیت خود ادامه دهد و بدلیل ترافیک سنگین، خاموش شده است.

این آمار نشان دهنده این واقعیت است که از نظر کاربران، اینترنت بصورت روزافزونی به منبع بلامنازع کسب اطلاعات تبدیل می‌شود .گروه تامین محتوای میهن 24
---------------------------------

منبع : خبرگزاری ایتناگروه بندی خبر: دانش و فناوری
منبع خبر: ایتنا

نظر شما
نام * :
وب سایت :
ایمیل :
نظرات : *
کد امنیتی : *
 


تمام حقوق این سایت متعلق به پرتال اجتماعی میهن24 می باشد.
هرگونه کپی برداری از مطالب، عکس ها و طرح ها تنها با هماهنگی میهن 24 و درج منبع مجاز خواهد بود

من این مطلب را
می پسندم