Mihan24.com Home Contact Us About Us

جدیدترین مطالب و اخبار
 
گروه دانستنی ها
 

 
سنجش و نظر سنجي
 

 
یادداشت روز
 
تنفس شروع زندگیست
عشق بخشی از زندگیست
اما دوست خوب قلب زندگیست
 
اوقات شرعی
 
اوقات شرعی   مشهد
۱۳۹۸
اذان صبح
طلوع
اذان ظهر
غروب
اذان مغرب
انتخاب ماه
انتخاب روز
مرکزاستان
«رعایت چند دقیقه جهت احتیاط الزامی می باشد.»
امتیاز بدهید:
رتبه کسب شده:
گروه بندی خبر
حوادث
گره‌کور در پرونده قتل اعضای یک‌خانواده در جهرم
گره‌کور در پرونده قتل اعضای یک‌خانواده در جهرم
چند روز قبل فریاد کمک خواهی دختر جوانی در منطقه خفر شهرستان جهرم، همسایه‌ها را از خانه‌هایشان بیرون کشید. دختر جوان با لباس‌هایی غرق در خون از همسایه‌ها کمک می‌خواست و می‌گفت که داماد سابقشان اعضای خانواده‌شان را به گلوله بسته است.

به گزارش خبر جنوب، همزمان با کمک خواهی دختر جوان صدای شلیک چند گلوله شنیده شد و مردم، داماد سابق این خانواده را دیدند که با سلاحی در دست از خانه خارج شد.

این مرد در جریان تیراندازی هولناک خود، همسر سابق و مادرزنش را به گلوله بست. تنها شاهد این جنایت هولناک دختر جوانی بود که از شلیک‌های پیاپی داماد جان سالم به در برد. دقایقی از این خبر می‌گذشت که گروهی از مأموران راهی محل حادثه در منطقه شدند. آنها پس از حضور در محل، جسد زنی 16 ساله و مادرش را که غرق در خون روی زمین افتاده بود مشاهده کردند. در بررسی‌های صورت گرفته فاش شد که متهم به قتل پس از کشتن همسر و مادرزنش با کلاشنیکف از محل گریخته است. با بررسی دقیق صحنه جنایت اجساد قربانیان به پزشکی قانونی انتقال یافت و پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد.

ظاهراً آنچه باعث شد مرد جوان دست به این جنایت بزند، ازدواج مجدد همسرش پس از جدایی از وی بود. از این رو متهم نقشه قتل همسر و خانواده او را کشید و در یک موقعیت مناسب اجرایی کرد.


در تحقیقات سرنخ‌هایی در اختیار مأموران قرار گرفت؛ فاش شد که متهم به قتل از مدت‌ها قبل به اتهام قاچاق اسلحه در زندان بوده و به دنبال زندانی شدن وی، همسرش به صورت غیابی طلاق می‌گیرد. تا اینکه پس از مدتی عفو خورده و از زندان آزاد می‌شود و در پی انتقام جویی بر می‌آید.

این مرد پس از اینکه پی می‌برد همسرش قصد ازدواج با شخص دیگری را دارد برای اجرایی کردن نقشه قتل خود مصمم‌تر شده به همین دلیل از مدتی قبل نقشه قتل همسر سابق و اعضای خانواده وی را طراحی کرده است.

در نهایت روز حادثه در حالی که یک اسلحه کلاشنیکف همراه داشته وارد منزل پدر همسر سابقش شده و در یک لحظه خون به پا می‌کند و اعضای خانواده را به رگبار می‌بندد. متهم به قتل پس از اجرایی کردن نقشه قتل از محل متواری شده است.

در این جنایت هولناک همسر سابق وی و مادرزنش جان خود را از دست داده‌اند.

در تحقیقات گسترده پیرامون این جنایت، مأموران سرنخ‌هایی به دست آورده و دریافتند وی پس از جنایت به کوهستان‌های اطراف گریخته است. در حال حاضر تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه وی ادامه دارد.

گروه بندی خبر: حوادث
تاریخ: ۱۳۹۵/۷/۱۳
منبع خبر: آفتاب

نظر شما
نام * :
وب سایت :
ایمیل :
نظرات : *
کد امنیتی : *
 


تمام حقوق این سایت متعلق به پرتال اجتماعی میهن24 می باشد.
هرگونه کپی برداری از مطالب، عکس ها و طرح ها تنها با هماهنگی میهن 24 و درج منبع مجاز خواهد بود

من این مطلب را
می پسندم